Десять цікавих фактів про молоко

Молоко

Молоко

«Пийте, діти, молоко, будете здорові!» — це ми знаємо з дитинства. Молоко вважали панацеєю від багатьох хвороб ще в давнину. Адже у ньому міститься близько 80 мінеральних елементів, необхідних для нормального росту і розвитку організму. 

Молоко — продукт корисний. І це підтверджують деякі факти, які цілком можна назвати незвичайними, екзотичними і переконливими. Представляємо вашій увазі 10 цікавих фактів про молоко:

1. Найпоширеніший продукт в світі — це молоко. Його виробництво на даний момент найприбутковіше.

2. В день корова дає до 90 склянок молока.

3. Краще молоко вживати в кип’яченому або пастеризованому вигляді. Адже саме до XIX століття молоко було джерелом багатьох хвороб. Врятувала ситуацію саме пастеризація продукту.

4. Всього ж в вимені корови може «міститися» від 11 до 23 л молока!

5. Одна з народних прикмет стверджує, що в грозу молоко скисає швидше. Вчені вже підтвердили цей факт. Але поки ніхто не знає, чому так відбувається.

6. На шкідливих виробництвах часто працівникам видають безкоштовно молоко. А все тому, що білки молока можуть зв’язувати токсини і виводити їх з організму.

7. Вчені з Британії з’ясували не так давно, що більше корови дають молоко під пісню Moon River з фільму «Сніданок у Тіффані», а найменше — під рок і метал.

8. Що робить молоко білим? Білок казеїн утворює частинки кулястої форми — міцели, які і забарвлюють молоко в білий колір at 50 pound loan..

9. Найбільше молока в світі вживають фіни — до 391 кг на рік.

10. А найнижчий показник споживання зафіксований у китайців: жителі Піднебесної п’ють до 30 кг молока. При цьому Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує вживати до 330 кг молочних продуктів в рік всім жителям світу.

Про це повідомляє hyser.com.ua

Комментарии закрыты.