Благодійна акція Криворізького молокозаводу № 1

Піклуючись про здоров'я всіх жителів Кривого Рогу, Криворізький міськмолокозавод № 1 протягом квітня 2014 р. проводить соціальну акцію і при виписці дарує всім породіллям міста такі необхідні і корисні для здоров'я молочні продукти, тим самим нагадуючи про необхідність їхньої присутності в раціоні кожної матері-годувальниці.

Молочні продукти дуже важливі при складанні правильного меню будь-якої людини і особливо - матері-годувальниці. Молочна та кисломолочна продукція містить велику кількість білків і кальцію. Кальцій необхідний для хорошої роботи серцево-судинної та інших систем організму. Не обійтися без кальцію і кістковій системі.

Дуже корисні для організму матері і її дитини кисломолочні продукти: кефір, ряжанка, сметана, сир і т.д. Вони допомагають для кращого фкнкціонування кишківника, покращують травлення.

Піклуючись про здоров’я всіх жителів Кривого Рогу, Криворізький молокозавод протягом квітня 2014 р проводить соціальну акцію і при виписці дарує всім породіллям міста такі необхідні і корисні для здоров’я молочні продукти.

Комментарии закрыты.