Благодійний аукціон-марафон «Від серця до серця»

Криворізький міськмолокозавод № 1, який є соціально орієнтованим підприємством, і поставляє молочну продукцію в більшість лікувальних і дитячих закладів міста та регіону, завжди бере активну участь в усіх соціальних проектах, що проводяться в нашому регіоні.

Ось і зараз, ми з ентузіазмом відгукнулися на ініціативу Криворізької міської ради та із задоволенням прийняли запрошення на участь в благодійному аукціоні-марафоні «Від серця до серця». Адже сама ідея проведення цього заходу на підтримку лікування онкохворих дітей в світлий день Благовіщення Пресвятої Богородиці і Всесвітнього дня здоров'я, заслуговує найвищої похвали, а участь в цьому заході дозволить внести свою лепту в таку благородну справу.

Так, на підприємстві було створено ініціативну групу фахівців, які з ентузіазмом взялися за реалізацію проекту. Було розглянуто велику кількість варіантів виробництва продукції для участі в такому заході. Комісійно, на підставі рекомендацій відповідальних фахівців, технічних можливостей виробництва, а перш за все пріоритетів і очікувань основних фігурантів подій – дітей, визначено переможця – товар, який і буде представлений для участі в марафоні.

Можна сказати, що це сирний витвір мистецтва від майстрів 1-го молокозаводу носить таке бажане для тих багатьох, які живуть надією і вірять в диво, заради кого і організовано цю подію, ім'я якій – Чарівник.

Зберігаючи інтригу, хотілося б запросити усіх тих, кому не байдужа проблема лікування дитячих онкозахворювань, і хто готовий в чесній аукціонній боротьбі поборотися за наш чудовий лот на проведенні аукціону-марафону 7-го квітня о 14.30 в приміщенні театру ім. Шевченко.

Анонсуємо нашу підготовку до благодійного аукціону-марафону і запрошуємо прийняти в ньому участь усіх бажаючих.

Комментарии закрыты.