60 РОКІВ • На благо України

Молоко Криворіжжя люблять не тільки в місті, а й по всій Україні

Завод вигляд збоку

П риватне акціонерне товариство «Криворізький міськмолокозавод № 1» - один з лідерів серед виробників молочної продукції Дніпропетровської області і в Східній Україні в цілому. Історія підприємства бере свій початок в 1961 році.

Зараз виробнича база підприємства укомплектована ультрасучасним устаткуванням, що дозволяє витримувати найвищі вимоги і стандарти, що висуваються до виробництва харчової промисловості. На даний момент підприємство представляє на ринку торгові марки «Ясне Сонечко» і «Смаковенькі».

Продукція підприємства поставляється в усі центральні та східні регіони України: Дніпропетровську, Запорізьку, Одеську, Миколаївську, Херсонську області. Щомісяця підприємство виробляє понад 1100 тон молочної продукції.

Вся продукція виготовляється на новітньому європейському обладнанні і відповідає міжнародним стандартам якості. Застосування технології ультрачистої розливу дозволяє відмовитися від використання консервантів.

Наша продукція має приємний смак і аромат, привабливий зовнішній вигляд. До її складу входять тільки натуральні компоненти. Якість продукції та компонентів підтверджується паспортами якості, гігієнічними висновками, сертифікатами відповідності. Про високу якість виробленої продукції свідчать медалі і дипломи, отримані заводом на багатьох виставках, ярмарках і конкурсах.

У 2012 році молоко «Смаковенькі» стало переможцем конкурсу «100 кращих товарів України», а в 2013 році цього звання удостоївся сир кисломолочний 9,5% жирності. Криворізький молокозавод підтримує місцевий проект «Марка якості Криворіжжя», приймаючи в ньому участі з моменту заснування в 2012 році і незмінно отримуючи щорічні нагороди. У 2014 році підприємство представляє на даних конкурсах масло «Смаковенькі» 73% жирності, 200 грамів.

Підприємство приймає активну участь в процесі євроінтеграції нашої країни. Зараз виробнича база підприємства укомплектована європейським обладнанням, яке відповідає прийнятим в Західній Європі вимогам і стандартам виробництва молочної продукції.

Наш завод одним з перших запровадив систему НАССР ще в 2010 році, а зараз отримав міжнародний сертифікат системи управління безпечністю харчових продуктів ІSО 22000 останньої європейської редакції.

Важливо зауважити, що віддаючи данину традиціям, КГМЗ № 1 як і 60 років тому щодня забезпечує свіжими молочнімі продуктами понад 70% бюджетніх організацій так і 97% працівників металургійних підприємств міста Кривого Рогу.Структура ПрАТ "Криворізький міський молокозавод № 1"

 • основне виробництво;
 • допоміжне виробництво;
 • непромисловий персонал (апарат управління і працівники торговельної сфери).

До складу основного виробництва входять:

 • цех з виробництва вершкового масла і цільномолочної продукції з низьким відсотком жирності;
 • лабораторія;
 • відділення прийому молока;
 • тарный склад;
 • склад готової продукції.

До складу допоміжного виробництва входять:

 • механічний сектор;
 • енергетичний сектор;
 • компресорне відділення.


Технології

Т ехнологічний штат підприємства складається з висококваліфікованих технологів, які, використовуючи сучасне обладнання та установки, постійно дбають про якість продукції, вдосконалюють технологію.

Їдальня Традиції незмінні
Красивая карта Украины