До дня свята Пасхи

Від імені трудового колективу Криворізького міськмолокозаводу № 1 хочемо привітати усіх ителів нашого міста з наступаючим днем Пасхи. Наше підприємство добре знайоме криворіжцям завдяки широкому асортименту і високій якості продукції, що поставляється на ринок міста і регіону – молочної продукції під ТМ «Ясне Сонечко» і «Смаковеньки».

На сьогоднішній день наше підприємство реалізує продукцію через власну мережу фірмових магазинів і кіосків «Смаковеньки» і «Ясне Сонечко», які розташовані в усіх районах міста. Крім того, у магазинах і кіосках фірмової торгівлі можна не тільки придбати свіжі продукти, а й стати учасником акцій для покупців.

Так, до великого свята Пасхи Криворізький міськмолокозавод № 1 підготував сюрприз для жителів нашого міста – акційні знижки на масло «Селянське» 73% і сир 9,5% ваговій, які можна придбати у фірмовій мережі магазинів і кіосків. Про терміни дії акційної пропозиції покупці можуть ознайомитися в рекламі, яка розміщена на бордах міста.

Трудовий колектив нашого підприємства пишається тим, що жителі нашого міста мають можливість споживати молочні продукти найвищої якості, а бренди «Ясне Сонечко» і «Смаковеньки» користуються попитом серед людей, які піклуються про своє здоров'я і здоров'я своїх близьких. При цьому, ми постійно прагнемо до того, щоб співвідношення «ціна-якість» для молочної продукції було оптимальним, а ціни конкурентоспроможними і демократичними, що гарантує доступність продукції для людей з доходами різного рівня.

Тому, роблячи вибір на користь продукції ПрАТ «Криворізький міськмолокозавод № 1», слід знати, що в цьому випадку здоров'я ваших рідних і близьких завжди буде захищено, а самі вони будуть бадьорі і сповнені енергії!

Ще раз вітаємо з наступаючим днем Святої Пасхи і бажаємо всіх благ вам і вашим близьким!

Напередодні великого свята Пасхи наш завод проводить святкову акцію. Молочна продукція зі знижками у фірмовій мережі наших магазинів.

Комментарии закрыты.