Історія якою можна пишатися

Якість продукції завжди в пріоритеті


Близько III тисячоліття до нашої ери людство відкрило для себе дивовижний напій - молоко. Кожному, звичайно, відомо, що молоко - надзвичайно корисний продукт. У ньому містяться легко засваювані мікроелементи, амінокислоти, кальцій, фосфор, а кисломолочні продукти є джерелом необхідних для травлення бактерій. І сьогодні українські споживачі мають можливість широкого вибору молочних продуктів, які практично не поступаються за асортиментом і якістю тим, що доступні нашим європейським сусідам.

Купуючи молочні продукти українських виробників, ми робимо свідомий патріотичний вибір, сприяємо збереженню і розвитку української молочної промисловості і, в той же час, проявляємо справжню турботу про своє здоров'я і здоров'я своїх близьких.

Одним із рідних підприємств нашої області для покупців є «Криворізький міськмолокозавод № 1». Вже 60 років перший молокозавод є візитівкою міста Кривий Ріг, поряд з потужними металургійними і гірничорудними гігантами. Молочна продукція торгових марок «Ясне Сонечко» і «Смаковеньки» відома багатьом мешканцям Приніпров'я. Довіра покупців - основна цінність для кожного з чотирьохсот співробітників заводу, і саме тому з моменту заснування в 1961 році і по сьогоднішній день підприємство дотримується єдиного вектора розвитку, спрямованого в першу чергу на стабільну якість класичної молочної продукції.

Ця місія зобов'язує фахівців заводу вивчати сучасні європейські технології, застосовуючи ті з них, які зберігають високі споживчі властивості вироблених традиційних продуктів, не викликаючи їх надмірного подорожчання.

Адекватно відповідаючи на виклики часу, ПрАТ «Криворізький міськмолокозавод № 1» бере активну участь в процесі приєднання нашої країни до Євросоюзу. За підтримки міського відділення Дніпропетровської торгово-промислової палати, завод співпрацює з іноземними колегами, займається пошуком західноєвропейських інвесторів, що дозволяє проводити подальше розширення і вдосконалення технологічної бази.

Особливо тісні зв'язки утворилися з підприємствами Данії та Франції, за участю яких на заводі впроваджується система управління безпечністю харчових продуктів ISO22000. Ця система стане обов'язковою вимогою в найближчому майбутньому. Але наша продукція вже сьогодні відповідає вимогам сучасного споживача, який пред'являє більш високі вимоги щодо якості продуктів харчування і хоче бути повністю впевненим у безпеці споживаних товарів. Впроваджений на нашому заводі стандарт ISO 22000 відповідає вимогам останньої європейської редакції.

На сьогодні виробнича база криворізького молокозаводу укомплектована обладнанням виробництва Швеції, Польщі, Франції, які відповідають прийнятим в Західній Європі вимогам і стандартам в молочній промисловості.

Під брендами «Ясне Сонечко» і «Смаковеньки» реалізується понад 60 найменувань молочної продукції, серед яких молоко, сметана, сир, кефір, вершкове масло, ряжанка і йогурти. ПрАТ «Криворізький міськмолокозавод № 1», починаючи з 2012 року, є постійним учасником і переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України». Так в 2012 році Гран-прі отримало молоко «Смаковеньки», в 2013 році цієї нагороди удостоївся кисломолочний сир 9,5% жирності, в 2014 році - вершкове масло «Селянське» торгової марки «Смаковеньки», жирністю 73%. В 2015 році - йогурти «Смаковеньки».

Купуючи молочну продукцію ПрАТ «Криворізький міськмолокозавод № 1», ви робите правильний вибір.