Тепла вистачить на всіх

"Ясне сонечко" - місцеві молочні продукти стабільно високої якості, що відповідають всім вимогам безпеки.

Молоко є невід'ємною частиною здорового життя кожного з нас. Продукція марки "Ясне сонечко" спрямована на забезпечення щоденного захисту людей, що проживають в регіонах з не зовсім сприятливою екологічною обстановкою. Молочні продукти "Ясне сонечко", є сорбентом, здатні захищати організм людини, нейтралізуючи шкідливі впливи навколишнього середовища. Молочні продукти "Ясне сонечко" дуже корисні для людей, що живуть в таких великих промислових містах, як Дніпро, Кривий Ріг та Запоріжжя.

Конкурентні переваги:

1. Місцевий виробник.

Продукція виробляється на Криворізькому молокозаводі №1 - доставка щодня, тобто продукція буде завжди свіжою. Сировина для продукції марки "Ясне сонечко" закуповується в екологічно чистих районах Дніпропетровської та сусідніх областей. Статус місцевого виробника дозволяє встановлювати конкурентоспроможний рівень ціни.

2. Якість.

На Криворізькому молокозаводі №1 діє триступенева система контролю якості продукції:

  • Щоденний вхідний контроль сировини та матеріалів акредитованою лабораторією;
  • Контроль технологічного процесу - 100% дотримання всіх параметрів виробництва молочнихй продуктів згідно державних стандартів України;
  • Контроль продукції при відвантаженні та в процесі транспортування за затвердженими внутрішніми стандартам якості підприємства та згідно ДСТУ ISO 22000:2007.

Розроблені стандарти вивірені і підтверджені незалежними дегустаціями із залученням кінцевих споживачів.

Відмінний смак і стабільна якість продукції - основний принцип роботи компанії.

Наприклад:

Кефір виробництва Криворізького молокозаводу на відміну від основних конкурентів проводиться з використанням традиційних технологій. Це надає кефіру смак, знайомий всім з дитинства.

3. Дизайн упаковки

Спеціально розроблений фірмовий дизайн вигідно відрізняє продукцію "Ясне сонечко" в конкурентному ряду.

Пастеризоване молоко, ряжанка і кефір, питний йогурт, сметана, сиркові маси, сирки - все це пропозиції від торгової марки «Ясне Сонечко». У поєднанні з високою якістю, продукція «Ясне Сонечко» відрізняється оригінальною упаковкою, дизайн якої вигідно виділяє продукцію, робить її помітнішою, яскравішою і привабливішою для покупця. Ваша сім'я неодмінно залишиться задоволена, скоштувавши один раз, ви обов'язково будете повертатися до цієї торгової марки знову і знову.

У той же час продукція торгової марки «Ясне Сонечко» залишається доступною за ціною для всіх верств населення, підтверджуючи основну позицію компанії: «Турбота про здоров'я покупця. Адже право на здоров'я має кожний!»

«Ясне Сонечко» - демократичний бренд (доступний для всіх людей, що піклуються про своє здоров'я і здоров'я своїх близьких) - якість продукту вище, ніж його ціна! Адже право на захист має кожен!

У 2013 році було проведено ребрендинг упаковки «Ясне Сонечко».