Справжнє завжди смачніше

ТМ «Смаковеньки» - молочні продукти преміум класу.

Молокопродукція ТМ "Смаковеньки" поставляється в принципово новій упаковці- «Глечик». Ця екологічно чиста упаковка, надійно захищає продукт від зовнішнього впливу, абсолютно не впливаючи на властивості і смакові якості молока. Молокопродукти в цій упаковці зберігають свій первозданний смак і всі корисні властивості.

Упаковка "Глечик" є екологічно чистою, по складу подібна до яєчної шкарлупи. Крім того, така упаковка дозволяє уникнути забруднення навколишнього середовища тому підлягає повній утилізації - саморозпадається протягом 6 років, в результаті чого мінерали повертаються в землю, тому є абсолютно нешкідливою для навколишнього середовища, що особливо важливо з урахуванням екологічних умов, в яких ми опинилися на порозі 21 століття.

Освоєння криворізьким підприємством абсолютно нового для нашого регіону виду пакувального матеріалу викликано не тільки прагненням йти в ногу з часом, але і розумінням того, що проблема збереження нашої планети придатної для життя майбутніх поколінь повинна вирішуватися вже сьогодні.

Крім того, "Молочний глечик" сподобається покупцям-новаторам, небайдужим до красивих і незвичайним упаковок.

Широкий асортимент продукції "Смаковеньки" здатний задовольнити найвишуканіший смак покупця:

  • - пастеризоване молоко "Смаковеньки" - свіже «живе» молоко, що зберігає всі корисні властивості завдяки спеціальній обробці (Тільки в упаковці "Глечик" розливається молоко жирністю 2,8%, 3,2% та 3,8%),
  • -кефір - традиційний кисломолочний напій, що виготовляється з молока, сквашеного кефірними грибками. Кефір корисний для серцево-судинної і шлунково-кишкової систем. Кефір "Смаковеньки" приготований за традиційним рецептом, володіє звичним з дитинства смаком і еталонною жирністю.

Вся продукція «Криворізького міськмолокозаводу №1» проходить триступеневу систему контролю якості продукції - жорсткий контроль сировини, контроль усіх етапів виробництва, контроль кінцевого продукту. За цим стежить власна сертифікована лабораторія. До того ж, не дають знизити планку і незалежні дегустації.

Все це дає можливість всім нам споживати сучасні, якісні та корисні молокопродукти і бути абсолютно впевненими і спокійним за здоров'я своїх сімей.

ТМ «Смаковеньки» - молочні продукти преміум класу.

Молочна продукція під ТМ «Смаковеньки» поставляється в новій, сучасній упаковці - «Глечик». Ця екологічно чиста упаковка, надійно захищає продукт від зовнішнього впливу, абсолютно не впливаючи на властивості і смакові якості молока. Молокопродукти в такій упаковці зберігають свій первозданний смак і всі корисні властивості.

Широкий асортимент продукції здатний задовольнити найвишуканіший смак покупця.

Під брендом «Смаковеньки» виробляються:

  • пастеризоване молоко,
  • кефір,
  • сметана,
  • сир,
  • сирні маси.

Молоко в упаковці "глечик" жирністю 2,8%, 3,2% і 3,8% є активним учасником проекту "Марка якості Криворіжжя" і удостоєно відзнаки наносити знак проекту на упаковку!

У 2012 році молоко «Смаковеньки» стало переможцем конкурсу «100 кращих товарів України», а в 2013 році цього звання удостоївся сир кисломолочний 9,5% жирності.