Справжнє завжди смачніше

 
Процесс производства масла

Наша продукція


Якість має бути
стабільно високою

Контроль якості продукції на Криворізькому міськмолокозаводі № 1 здійснює власна виробнича сертифікована лабораторія, яка проводить дослідження і видає посвідчення про якість на готову продукцію. На сьогодні на підприємстві впроваджені європейські стандарти управління безпечністю харчових продуктів ISO22000.

Ми намагаємося контролювати і весь виробничий ланцюжок: від конвеєра до магазину, де молочна продукція повинна зберігатися в належних умовах. Адже споживач, який купив неякісний товар, не замислюється над тим, хто в цьому винен.


Сировинна зона

Випуск продукції стабільно високої якості на Криворізькому міськмолокозаводі забезпечується екологічною чистотою сировинних зон підприємства. Гордістю підприємства є спільна робота з сільськогосподарськими молочними виробниками щодо питань високої санітарної культури виробництва молока в приватних господарствах. На заводі було складено програму підтримки та розвитку сільського господарства.Наші нагороди та досягнення

Продукція підприємства неодноразово ставала переможцем всеукраїнських конкурсів і виставок. Наші фахівці докладали і продовжують докладати максимум організаторських, виробничих, маркетингових зусиль, щоб українські торгові марки «Смаковеньки» і «Ясне Сонечко» славилися не тільки на всю Україну, а й за її межами.

58

Престижних нагород і премій


Чому обирають нас

Технологічний штат підприємства складається з висококваліфікованих технологів, які, використовуючи сучасне обладнання та установки, постійно дбають про якість продукції, вдосконалюють технологію. Ми працюємо для того, щоб Споживач, спробувавши один раз нашу продукцію, став її шанувальником і назавжди обрав для свого столу широкий асортимент молочних продуктів Криворізького міськмолокозаводу № 1.

Вся продукція виготовляється на новітньому європейському обладнанні і відповідає міжнародним стандартам якості. Застосування технології ультрачистого розливу дозволяє відмовитися від використання консервантів. Колектив підприємства з радістю запрошує скуштувати смачну і корисну продукцію!

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ • Ми відповімо швидко

Телефонуйте: +38 (0564) 09 21 71

E-mail. kgmz@kgmz1.com.ua