Унікальна упаковка для найвибагливіших споживачів

На практиці вже доведено, що ефектна та якісна упаковка може стати для споживачів додатковою зручністю, а для виробників – ще одним засобом в збільшенні частки товару на ринку. Тому на нашому заводі освоєно використання унікальної упаковки яка не тільки приваблива зовні, але і володіє унікальними властивостями.

Унікальна упаковка Ecolean, яку ми використовуємо, виготовлена у формі глечика, ручка якого забезпечує зручність у використанні.

Ecolean – являє собою тонку плівку, що складається на 40% (по вазі) з крейди і пластика (ПЕ і ПП), як сполучного елементу. Крейда надає упаковці міцність, а сполучні елементи – гнучкість і пружність. Цей матеріал дозволяє звести вагу упаковки до мінімуму, що знижує виробничі витрати і витрати на сировину, а також на транспортування і утилізацію відходів. Використання крейди забезпечує упаковці високі екологічні характеристики. Збереження природних ресурсів і поняття «екологія» Ecolean ставить на чільне місце. Тому буде доречним зауважити, що ця упаковка є більш екологічною альтернативою існуючим пакувальним виробам.

Чим продукція Ecolean відрізняється від інших видів упаковки?

По-перше, зовнішнім виглядом. Вона має форму глечика, а, як відомо, в цьому посуді здавна зберігали молоко, кисломолочні продукти, воду та ін.

По-друге, легкістю. В результаті застосування мінімального обсягу сировини вага упаковки Ecolean на 50 – 60% нижче, ніж у традиційних паперових упаковок або пляшок для рідких харчових продуктів. Пакет Ecolean об'ємом 1 літр важить всього 14 грамів (!).

По-третє, завдяки м'якому матеріалу вміст упаковки Ecolean використовується практично на 100%, тоді як при вживанні в'язких продуктів в картонній упаковці залишається і викидається разом з нею приблизно 100 мл продукту. При повному спустошенні упаковка Ecolean стає пласкою, як конверт, і займає мало місця в сміттєвому відрі.

По-четверте, упаковка Ecolean дуже зручна для споживача. Вона м'яка і гнучка, але одночасно міцна. Розкрити упаковку, відірвавши куточок, – просте завдання навіть для дитини; її зручно тримати завдяки ручці. Продумана геометрична форма забезпечує стійкість (не очень подходит) упаковки, навіть якщо вона заповнена наполовину. Упаковка Ecolean відповідає усім сучасним вимогам, її разом з вмістом продуктом можна розігрівати в мікрохвильовій печі.

По-п'яте, упаковка Ecolean, на відміну від паперової, не є комбінованою, відповідно, її можна переробляти як простий полімер. У картонній тарі міститься фольга, а процес її поділу досить складний і дорогий, тому в нашій країні бізнес з переробки відходів розвивається дуже повільно.

По-шосте, упаковка Ecolean унікальна не тільки зовнішнім виглядом, складом, але і процесом виготовлення. Інші види упаковки відрізняються тим, що формуються безпосередньо в автоматі розливу або поставляються на завод в рулоні і створюються з стрічки, як, наприклад, стандартна картонна упаковка. Перед тим як налити продукт в таку упаковку, вона обробляється хімічними речовинами, промивається і піддається процесу сушіння. Існує високий ступінь ризику, що хімічні речовини можуть бути не повністю змиті. Упаковка Ecolean поставляється клієнту в готовому вигляді – всі шви запаяні, вона стерильна всередині. Упаковка відкривається, тільки коли потрапляє в стерильну камеру в автоматі розливу: надрізається маленька смужка зверху, заливається продукт, і тара запаюється. Відсутні ризики, що якийсь хімікат потрапить в продукт.

Ми використовуємо цю унікальну упаковку для виробництва кількох видів продукції торгової марки «Смаковеньки», а саме молока, кефіру та йогуртів, які охоче споживають наші найвибагливіші покупці. На заводі використовується власна автоматична лінія розливу молочної продукції Ecolean, яка була поставлена безпосередньо виробником зі Швеції.

Сподіваємося, що більшість споживачів нашої продукції, які дбайливо і уважно ставляться до питань екології, належним чином оцінять зручність і унікальність упаковки Ecolean, яку ми називаємо «Глечик».

Сподіваємося, що більшість споживачів нашої продукції, які трепетно ставляться до питань екології, з гідністю оцінять зручність і унікальність упаковки Ecolean, яку ми називаємо «Глечик».

Комментарии закрыты.